Tanie wczasy all inclusive w Albanii pod koniec wakacji

4 sierpnia 2022

Planujecie wakacje w drugiej połowie sierpnia? Skorzystajcie z oferty na wczasy all inclusive w Albanii. Na miejscu czeka na was bardzo dobry 4* hotel oraz wspaniała pogoda. Tygodniowy pobyt nad Adriatykiem z pewnością pozwoli wam nabrać nowych sił i wypocząć w jednym z najpopularniejszych miejsc tego sezonu.

albania-wczasy-pixabay

Organizatorem wycieczki jest bardzo dobre biuro podróży Itaka. Wczasy w najniższej cenie możecie zaplanować w terminie od 28 sierpnia do 4 września. W tym przypadku najkorzystniej wypadnie wybranie lotów czarterowych z Krakowa (2599 PLN). Jednak podróż możecie rozpocząć również z innych miast i w innych terminach. Do wyboru macie Katowice, Gdańsk, Rzeszów i Warszawę.

albania all inclusive

Zobacz szczegóły

 

Korzystając z oferty, zatrzymacie się w 4* hotelu Marika, który położony jest w popularnym regionie Durres. Obiekt cieszy się bardzo wysokimi opiniami dotychczasowych gości, którzy cenią go za lokalizację, czystość oraz udogodnienia. Jest to butikowy obiekt, w którym będziecie mogli odpocząć od zgiełku codzienności i nabrać nowych sił. Na terenie hotelu znajdziecie basen. Z kolei najbliższa plaża znajduje się dosłownie po drugiej stronie ulicy. W cenę pobytu wliczony macie serwis plażowy, co nie zawsze jest standardem. Ponadto oferta zawiera bogaty pakiet all inclusive, w ramach której otrzymacie 3 posiłki oraz dostęp do napojów bezalkoholowych i lokalnych napojów alkoholowych.

Dodatkowo cena obejmuje transfery, opiekę rezydenta, oraz ubezpieczenie.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget