Tanie loty do RPA na ferie + auto na cały pobyt

20 września 2023

Szukacie wygodnych i niedrogich lotów do RPA? Chcecie zobaczyć jedne z najwspanialszych parków narodowych na świecie? Wybierzcie się jednego z najbardziej różnorodnych krajów w Afryce i zobaczcie na własne oczy największe atrakcje tej części świata. Dzięki lotom do Johannesburga z Warszawy będzie to naprawdę łatwe.

Szukacie okazji na egzotykę z biurem podróży? Sprawdźcie

safari w RPA po przylocie

 

Tanie loty do RPA

Do Republiki Południowej Afryki polecicie w terminie od 1 do 14 lutego. Czekać was będą bardzo wygodne połączenia z Warszawy do Johannesburga realizowane przez samoloty linii lotniczej Swiss. Po drodze zaplanowano przesiadki w Zurychu.

tanie loty do RPA z Warszawy

Sprawdź loty

 

Zaraz po wylądowaniu proponujemy wam wypożyczyć auto. Ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne. Dzięki własnemu transportowi szybko dostaniecie się do największych atrakcji turystycznych!

 

johannesburg-misto

 

 

Proponujemy wam następującą trasę:

Johannesburg ⏩ Pretoria ⏩ Park Narodowy Marakele ⏩ Park Narodowy Krugera ⏩ Park Narodowy Royal Natal ⏩ Johannesburg.

 

żyrafy na safari w republice południowej afryki

 

Przydatne informacje po wylądowaniu w RPA:

  • Najlepsze okazje na tanie noclegi w Afryce
  • Pamiętajcie, że w RPA obowiązuje lewostronny ruch uliczny
  • Obywatele Polski mogą przebywać w RPA do 30 dni bez wizy

 

noclegi po przyjeżdzie do RPA

fot: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget