„Szalona Środa” PLL LOT. Dziś promocja na loty za ocean!

10 stycznia 2024

Korzystając z dzisiejszej promocji PLL LOT możecie polecieć bezpośrednio z Warszawy do Stanów Zjednoczonych Ameryki lub Kanady. Dzisiejsza oferta gwarantuje bilety w bardzo atrakcyjnych cenach i terminach do Chicago, Miami, Nowego Jorku, Los Angeles i Toronto. Szczegóły promocji znajdziecie poniżej.

Zobacz okazje na wczasy last minute

 

promocja-pll-lot-do-usa

 

Szalona Środa PLL LOT

Korzystając z promocji PLL LOT i polećcie do USA i Kanady. Co ważne niektóre z dostępnych terminów obejmują czas ferii zimowych lub majówki. To idealna okazja by w korzystnej cenie zwiedzić Amerykę.

 

Znajdź najlepsze oferty na wczasy

 

Podróże za ocean rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku im. Chopina w Warszawie. W obie strony podróż odbędzie się bez przesiadek, na pokładzie samolotów Boeing 787 Dreamliner, będących własnością PLL LOT. W podstawową cenę biletu macie wliczony bagaż podręczny (8 kg) oraz przedmiot osobisty (plecak, torebka).

Tym razem „Szalona Środa” oferuje kilka na prawdę ciekawych kierunków. Dlatego nie czekajcie z decyzją zbyt długo, gdyż liczba promocyjnych lotów jest ograniczona i z każdą chwilą ceny będą się zmieniały.

Warszawa – Chicago

warszawa chicago loty

Zobacz loty

 

Warszawa – Nowy Jork

loty warszawa nowy jork

Zobacz loty

 

Warszawa – Miami

warszawa miami loty

Zobacz loty

 

Warszawa – Los Angeles

tanie loty do Los angeles

Zobacz loty

 

Warszawa – Toronto

warszawa toronto loty

Zobacz loty

 

 

Powyżej przedstawiliśmy wam tylko przykładowe terminy promocyjnych lotów z okazji Szalonej Środy PLL LOT. Inne daty możecie wybrać korzystając z wyszukiwarki lotów. Co ważne, możliwe jest rozpoczęcie podróży z niektórych portów regionalnych w Polsce. Jednak wówczas cena będzie się odpowiednio różniła. Jeżeli zdecydujecie się na takie rozwiązanie podróż możecie rozpocząć w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie lub Wrocławiu. W dzisiejszej promocji dostępne są również bilety do Chin, Indii, Barcelony i kilku innych miast.

 

Wakacje za granicą 2024 – Lista top 10 kierunków!

 

Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie się zarejestrować się w programie ESTA. Rejestracja jest możliwa on-line i kosztuje 21 USD/os.

 

autor: red. 

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget