Super okazja na rajskie wakacje w Hurghadzie!

18 sierpnia 2023

Planowanie wakacji to zawsze ekscytujące doświadczenie. Jednym z egzotycznych miejsc, które warto wziąć pod uwagę, jest Hurghada – urokliwe miasto w Egipcie, położone na wschodnim wybrzeżu Morza Czerwonego. Cieszące się coraz większą popularnością wakacje w Hurghadzie oferują wiele atrakcji dla turystów o różnych zainteresowaniach. Dlatego już dziś skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do wspaniale ocenianego Alf Leila Wa Leila. Za tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive zapłacicie od 3005 PLN/osoba.

 

woman-g9b3cbf5da_1920

Wakacje w Alf Leila wa Leila

Hurghada, położona na wschodnim wybrzeżu Morza Czerwonego, jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Egipcie do wypoczynku i rekreacji. Jest to raj dla miłośników plaż, pięknego podwodnego świata i wodnych sportów. To także doskonała baza wypadowa do odkrywania atrakcji regionu Morza Czerwonego, takich jak wyspy Mahmya i Giftun, a także fascynujące rafy koralowe i starożytne zabytki.

Na niezapomniane wczasy wybierzcie się w terminie od 13 do 20 września z lotniska w Katowicach. Organizatorem wycieczki jest renomowane biuro podróży Anex Poland. W cenie macie zapewnione loty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie.

Alf Leila wa Leila

Zobacz ofertę wycieczki

 

Udogodnienia w Alf Leila wa Leila

Na miejscu zatrzymajcie się w wspaniale ocenianym 4* Alf Leila wa Leila w Hurghadzie. Hotel położony jest około 15 km od portu lotniczego dzięki czemu transfer z lotniska będzie krótki. Na terenie obiektu znajdziecie 3 restauracje, 10 barów czy centrum SPA. Hotel posiada też 5 basenów, które są podgrzewane w sezonie zimowym. Dla dzieci jest 6 zjeżdżalni, mini klub, animacje i plac zabaw. Z kolei dorośli mogą skorzystać z centrum SPA i zrelaksować się podczas masaży. Dodatkową atrakcją jest wstęp do hotelowego Muzeum Dziedzictwa Egipskiego. W cenie wliczone macie bogate wyżywienie all inclusive w tym też przekąski, lody czy naleśniki. Z pewnością nie będziecie się nudzić.

 

alf-leila-wa-leila-basen-zjezdzalnia

alf-leila-wa-leila-obiekt-basen

alf-leila-wa-leila-pokoj

alf-leila-wa-leila-pool-bar

alf-leila-wa-leila-teren-hotelu-basen

Fot. pixabay.com/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget