Słoneczny Brzeg na majówkę. Za loty i hotel na 7 dni zapłacicie 568 PLN

30 marca 2022

Słoneczny Brzeg już powoli przygotowuje się do sezonu. Dlatego tegoroczna majówka, będzie idealnym pomysłem, by zainaugurować sezon wypoczynkowy w Bułgarii. Na przełomie kwietnia i maja, będą tam na was czekały wspaniałe plaże, pyszne jedzenie oraz dużo słońca. Nie przegapcie okazji na tani urlop w gorącym okresie majówki 2022.

słoneczny brzeg

 

Do Bułgarii polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z krakowskiego lotniska w Balicach. W podróż wystartujecie 25 kwietnia, a do kraju powrócicie 2 maja. Loty w obie strony dobędą się bez przesiadek, więc będzie to naprawdę szybki transfer do Burgas, gdzie przywita was słońce.

majówka w bułgarii

Zarezerwuj loty

 

Na wybrzeżu zwanym Złote Piaski proponujemy wam zatrzymać się bardzo dobrze ocenianym hotelu Hotel Largo Beach. Do Dyspozycji gości pozostają dobrze wyposażone, klimatyzowane pokoje z tarasem. Plaża oddalona jest od obiektu o zaledwie kilka kroków. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia bardzo dobrego śniadania.

hotel słomeczny brzeg

Zarezerwuj nocleg

 

Za loty o obie strony oraz 7 dni w hotelu zapłacicie 569 PLN za osobę.

 

Sprawdź jakie są popularne kierunki na wakacje Tutaj 

 

Autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget