Romantyczne wakacje we dwoje na Madagaskarze

Romantyczne wakacje we dwoje na Madagaskarze

12 września 2022

Piękne piaszczyste plaże otulone promieniami słońca, błękit oceanu i palmy kokosowe to idealne miejsce na romantyczny urlop we dwoje. Egzotyczny Madagaskar będzie dla was oazą odpoczynku i relaksu. Dlatego korzystajcie z oferty i lećcie odwiedzić jedną z najpiękniejszych wysp w zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Za loty z Warszawy i hotel w opcji all inclusive na tydzień zapłacicie tylko 6229 PLN.

Madagaskar-plaża-wakacje-we-dwoje

Urlop we dwoje na Madagaskarze

Na ten super urlop all inclusive wybierzecie się w terminie od 13 do 21 października z lotniska Chopina w Warszawie ze znanym i dobrze ocenianym biurem podróży Itaka. W podróż na Madagaskar zabierze was wyczarterowany samolot. W cenie 6229 PLN zagwarantowane macie przeloty, transfery, ubezpieczenie, opiekę polskiego rezydenta oraz pobyt w hotelu all inclusive.

Madagaskar

Zobacz ofertę

 

4* hotel Vanila jest dobrze oceniany i polecany przez gości. W 2022 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług. Bezpośrednio przy hotelu znajdziecie piękną piaszczystą publiczną plażę z łagodnym zejściem, bezpłatnymi leżakami, parasolami i ręcznikami.

W opcji all inclusive macie w cenie śniadania, obiad i kolację w formie bufetu, natomiast kawa, herbata i napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe znajdziecie w wyznaczonych barach. Restauracje otwarte na ogród kuszą wyśmienitymi owocami morza, a ładnie zaprojektowane baseny infinity to idealne miejsce na podziwianie oceanu i pięknych zachodów słońca. Na miejscu warto również skorzystać z szerokiej oferty zabiegów w hotelowym spa – masaż dla dwojga w cieniu palm to najlepszy pomysł na zakończenie dnia.

madagaskar

madagaskar

 

 

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget