Rodzinne wakacje w Albanii w super cenie!

27 sierpnia 2023

Albania jest krajem o bogatej historii, malowniczych krajobrazach i różnorodnych atrakcjach turystycznych. Jest to miejsce, w którym możesz połączyć relaks na plaży z odkrywaniem fascynujących miejsc i kulturą. Albanię otacza Morze Adriatyckie i Morze Jońskie, które oferują piękne, piaszczyste plaże. Dzieci będą mogły swobodnie bawić się na plaży, a rodzice odpocząć i cieszyć się słońcem. Dlatego już teraz skorzystaj z świetnej okazji i wybierz się na rodzinne wczasy all inclusive do Fafa Premium. Za rodzinny tygodniowy pobyt (2+2) zapłacicie od 9006  PLN/ za wszystkich. 

 

sea-3657860_1280

 

Wakacje w Fafa Premium (Ex. Meli)

Albania ma bogatą historię, która sięga czasów antycznych. Możesz odwiedzić starożytne ruiny, zamki i muzea, gdzie cała rodzina będzie miała okazję nauczyć się czegoś nowego i fascynującego. Albańczycy są znani z gościnności i przyjaznego podejścia do turystów. Znajdziesz wiele miejsc, które są przyjazne dla rodzin i oferują specjalne udogodnienia dla dzieci.

Na wspaniałe wakacje wybierzcie się w terminie od 22 do 29 września z lotniska w Warszawie. Wycieczkę organizuje biuro podróży Itaka. W cenie macie przeloty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, tygodniowy pobyt z wyżywieniem all inclusive, ubezpieczenie oraz opiekę rezydenta.

Fafa Premium Albania (1)

Zobacz ofertę wycieczki

 

Udogodnienia w Fafa Premium (Ex.Meli)

Na miejscu zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4*Fafa Premium w Albanii. Hotel znajduje się w pobliżu siostrzanego Meli Holiday, bezpośrednio przy piaszczystej plaży, około 2 km od miejscowości Golem. Na terenie obiektu znajdziecie 2 baseny, restaurację czy bar. Od połowy czerwca do połowy września odbywają się animacje w języku polskim. Fafa Premium dysponuje standardowymi pokojami z wszelkimi udogodnieniami. W cenie zagwarantowane macie wyżywienie all inclusive a posiłki serwowane są w restauracji głównej, w formie bufetu.

fafa-premium-hotel

fafa-premium-hotel

fafa-premium-hotel

fafa-premium-hotel

fafa-premium-hotel

Fot.pixabay.com/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget