Przedłużony weekend w Pradze za 512 PLN

Przedłużony weekend w Pradze za 512 PLN

2 lutego 2023

Szukacie pomysłu na przedłużony weekend i chcecie oderwać się choć na chwilę od rzeczywistości? Czterodniowa wycieczka do Pragi będzie idealną okazją. Zaznajcie uroków jednego z najpiękniejszych miast w tej części Europy i koniecznie przespacerujcie się przez Most Karola, spróbujcie pilsnera i zjedzcie tradycyjne knedliki.

 

Super Last Minute – sprawdź

 

city-break-w-pradze

 

Przedłużony weekend w Pradze

Do urokliwej Pragi wybierzcie się w terminie od 1 do 4 kwietnia. Swoją podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku Kraków-Balice. Loty w obie strony obsługiwać będą linie lotnicze Ryanair, dlatego w cenę biletu wliczony macie mały bagaż podręczny. Za loty do Pragi zapłacicie tylko 208 PLN/osoba w obie strony (cena na czas pisania tekstu).

 

loty-do-pragi-z-krakowa

Zarezerwuj loty

 

W Pradze zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Akat, który oddalony jest o 3,5 km od Zamku na Hradczanach oraz 3 km od Mostu Karola. W swojej ofercie ma klimatyzowane pokoje z łazienką, bezpłatne WiFi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Za 3 noce w tym w hotelu zapłacicie tylko 304 zł/osoba.

pensjonat-w-pradzie-na-weekend

Zobacz hotel

 

Podsumowując za loty w obie strony i pobyt w hotelu zapłacicie tylko 512 PLN/osoba – przy dwóch podróżnych.

 

Jak dojechać z lotniska do centrum Pragi?

Lotnisko im. Vaclava Havla położone jest na zachód od centrum Pragi. Najłatwiej do miasta możecie dotrzeć komunikacją publiczną. Autobusy spod terminala numer 1 odjeżdżają średnio co 20 minut. Przejazd do śródmieścia trwa około 45 minut. Za bilet będziecie musieli zapłacić 30 CZK. Ponadto możecie skorzystać z transportu pociągiem podmiejskim lub zamówić taksówkę.

praga-czechy-miasto

fot.pixabay.com

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget