PLL LOT uruchamia ciekawą trasę. Od maja polecimy do Azerbejdżanu

22 marca 2022

Z końcem maja Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenia do Azerbejdżanu. Loty z Warszawy do Baku realizowane będą aż 4 razy w tygodniu. To pierwsze tego takie połączenie z naszego kraju.

baku-azerbejdżan

 

Jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa Wizz Air zauważył potencjał i próbował doprowadzić do otwarcia połączenia z Polski do Baku. Jednak ostatecznie nie udało się dopiąć wszystkich formalności i plany pokrzyżował COVID-19. Teraz na realizację bezpośrednich połączeń do stolicy Azerbejdżanu zdecydował się nasz narodowy przewoźnik.

 

Zobacz najlepsze promocje na wakacje 2022

 

Z informacji jakie znajdują się w systemie rezerwacji PLL LOT wynika, że pierwszy samolot do Baku z Warszawy wystartuje 27 maja. Loty mają odbywać się aż 4 razy w tygodniu – we wtorki i piątki maszyny wystartują z lotniska Chopina o godzinie 23:00 i do Baku dolecą o 5:10. Z kolei w środy i soboty samoloty wylatywać będą o 20:45, a na miejsce dotrą o 2:55 czasu lokalnego.

Z przekazanych przez przewoźnika informacji wynika, że loty obsługiwać będą samoloty Boeing 737. Podróż z Warszawy do Baku potrwa około 4 godzin i 10 minut. Lot powrotny będzie dłuższy o około 20 minut.

Wakacje w Grecji.

Autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget