Nowy York na majówkę od 1725 PLN. Loty z 3 polskich miast

11 lutego 2022

Dzięki promocji linii lotniczych SAS macie szansę spełnić marzenia o Nowym Yorku. Przeloty z Gdańska, Wrocławia i Warszawy na „majówkę” dostępne są w znakomitej cenie. Dlatego jest to okazja, by odwiedzić jedno z najsłynniejszych miast świata.

times-square-nowy-york

 

Loty do Nowego Yorku

Do Stanów Zjednoczonych Ameryki możecie udać się na przełomie kwietnia i maja. W promocji linii lotniczych Scandinavian Airlines System dostępne są loty do Nowego Yorku z Gdańska, Warszawy i Wrocławia.

 

Szukacie tanich noclegów w Nowym Yorku? Sprawdź tutaj

 

Po drodze czekają was wygodne przesiadki w Oslo, Kopenhadze lub Sztokholmie. Jednak nie powinny być one problemem. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

nowy york z gdańska

Zarezerwuj loty

 

nowy york z warszawy

Zarezerwuj loty

 

nowy jork z wrocławia

Zarezerwuj loty

 

Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD. Po przylocie do Nowego Jorku rekomenduję wam zaopatrzyć się w kartę MetroCard umożliwiającą nielimitowane przejazdy metrem oraz autobusami przez okres 7 dni. Cena takiego biletu to 33 USD.

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget