Noworoczna promocja Ryanair! Loty z Polski od 41 PLN

1 stycznia 2022

Niezła propozycja od Irlandzkiego przewoźnika, by z przytupem rozpocząć Nowy Rok! Noworoczna promocja Ryanair pozwala kupić bilety w obie strony już od 41 PLN. Dlatego tanio możecie wybrać się w wiele zakątków Europy. Sprawdźcie pełną listę kierunków.

tanie loty Ryanair

 

Noworoczna promocja Ryanair na loty z Polski

Dzięki Noworocznej promocyj Ryanair możecie zaplanować zimowy wypoczynek w cieplejszej części Europy. Do wyboru macie naprawdę bardzo dużo kierunków. W ofercie znajdują się zarówno loty podwajające zorganizować tzw. city break, ale również dłuższe pobyty. Na przykład w niskiej cenie możecie polecieć na Sardynię, na Cypr lub do Bari. Dlatego to tylko od was zależy, które z miejsc wybierzecie. Noworoczna promocja Ryanair na loty z Polski daje sporo możliwości!

Oczywiście wszystkie loty obsługują samoloty linii lotniczych Ryanair. W podróż możecie wybrać się z większości dużych lotnisk w Polsce. Na przykład do wyboru macie Warszawa-Modlin, Poznań, Kraków lub Katowice. Jednak pamiętajcie, że podstawowa cena biletu zawiera tylko bagaż podręczny. Dlatego warto jest zapoznać się z poradnikiem – jak spakować bagaż podręczny.

Ponadto ważna informacją jest to, że promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i dotyczy lotów zrealizowanych w terminie od 10 stycznia do 28 lutego.

Termin podróży: styczeń – luty
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

 

Przejrzyj dokładny harmonogram lotów

 

Noworoczna promocja ryanair

 

Szukasz innych okazji na tanie loty? sprawdź

 

Ponadto pamiętajcie, aby zawsze przed podróżą sprawdzić aktualne obostrzenia w kraju do którego jedziecie!

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget