Nowe hitowe trasy Wizz Air z Polski. Na początek super ceny

3 sierpnia 2022

Węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła 4 nowe trasy z Polski. Wśród zapowiadanych destynacji są prawdziwe hity. Niebawem z lotniska Okęcie w Warszawie będziemy mogli polecieć do Bilbao, Walencji, Akaby i Wenecji. Jednak wszystko wskazuje na to, że to nie koniec nowości i popularna „landrynka” niebawem ujawni kolejne kierunki.

wizz-air-samolot

 

Linia lotnicza Wizz Air w ostatnim czasie nie zwalnia tępa. Co chwilę pojawiają się informacje o nowych połączeniach. Na przykład kilka dni temu pisaliśmy o latach z Warszawy na Maderę (tutaj). Ponadto przewoźnik uruchamia połączenia na Malediwy i do Kuwejtu – oba realizowane będą z Abu Zabi, gdzie bez problemu można polecieć z Polski. Wszystkie kierunki wydają się być hitowe i z pewnością będą cieszyć się dużym zainteresowaniem.

 

Sprawdź oferty super last minute

 

Jednak na tym Wizz Air nie poprzestaje i już planuje kolejne kierunki. Tym razem nowe połączenia wystartują z lotniska Chopina w Warszawie. Już niebawem będziemy mogli polecieć do Walencji i Bilbao w Hiszpanii, na lotnisko Marco Polo w Wenecji oraz do Akaby w Jordanii.

Szczególnie ta ostatnia propozycja wydaje się być szczególnie interesująca. Akaba leży bezpośrednio nad Morzem Martwym i z pewnością szybko stanie się mocną konkurencją dla lotów do Ammanu, które realizuje z Polski Ryanair.

woman-akaba-jordania

 

Loty do Akaby wystartują w sezonie zimowym. Pierwszy samolot z Warszawy wyruszy 13 grudnia. Samoloty na tej trasie latać będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. 12 grudnia rozpocznie się realizacja połączeń do Walencji. Na tej trasie samoloty również będą latały dwa razy w tygodniu i będzie to poniedziałek oraz piątek.

Na 14 grudnia zaplanowano inaugurację lotów do Wenecji. Samoloty z Okęcia będą latały tam w środy i w niedzielę. Jako ostatnie uruchomione zostanie połączenie do Bilbao, bo dopiero 28 marca. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych nowości, tu także loty będą odbywały się dwa razu w tygodniu – we wtorki i w soboty.

Nowe połączenia widnieją już w rozkładzie lotów Wizz Air i zachęcają niskimi cenami. Na przykład do Akaby możecie polecieć za 214 PLN w obie strony (cena dla WDC).

akaba z warszawy

Sprawdź dostępność


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget