Loty z 4 miast w Polsce do Londynu od 32 PLN w obie strony

15 lutego 2022

Dostępnych jest sporo terminów na przeloty z Polski do Londynu w cenie średniej pizzy! Dlatego, jeżeli jeszcze nie byliście w stolicy Anglii, nie przegapcie tej okazji. Osoby, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć Tower Bridge, słynnego Big Ben czy pałacu Buckingham – powinny jak najszybciej nadrobić zaległości. Pamiętajcie, że Wielka Brytania mocno poluzowała restrykcje wjazdowe.

palace-londyn-centrum-miasta

 

Londyn w super cenie z Polski

Do stolicy Wielkiej Brytanii udajcie w marcu z jednego z czterech polskich lotnisk. Do wyboru macie porty lotnicze Kraków – Balice, Katowice – Pyrzowice, Warszawa – Modlin i lotnisko im. M. Kopernika we Wrocławiu. W obie strony będziecie podróżować na pokładzie samolotów Ryanair lub Wizz Air z bagażem podręcznym. Dostępnych jest naprawdę sporo terminów, a te przedstawione poniżej to tylko przykładowe kalkulacje. Dlatego by indywidualnie dobrać daty podróży – skorzystajcie z wyszukiwarki.

Co ważne – bilety w obie strony od 32 PLN dostępne są bez dodatkowych kart lub klubów członkowskich.

 

Kraków-Londyn-Kraków

londyn z krakowa
Zarezerwuj bilet

 

Katowice – Londyn – Katowice

loty do londynu z katowic

Zarezerwuj bilet

 

Warszawa – Londyn – Warszawa

warszawa londyn

Zarezerwuj bilet

 

Wrocław – Londyn – Wrocław

wrocław londyn

Zarezerwuj bilet

 

Obostrzenia Anglia

Osoby zaszczepione nie muszą już robić testów, a osoby niezaszczepione muszą zrobić jeden test przed wylotem i jeden najpóźniej w 2. dniu pobytu. Znika obowiązkowa kwarantanna. Jednak warto pamiętać, że w Anglii ozdrowieńcy są traktowani tak samo jak osoby niezaszczepione. Sam fakt, przechorowania COVID-19 nie kwalifikuje nad do złagodzonych obostrzeń. Oczywiście ozdrowieńcy, którzy są już w pełni zaszczepieni, również nie muszą się martwić testami.

Szukasz tanich hoteli w Londynie? Sprawdź

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget