Loty do Włoch od 34 PLN!

1 kwietnia 2022

W ofercie linii lotniczej Ryanair pojawiło się kilka okazji na bardzo tanie loty do Włoch. Z Katowic, Krakowa lub Warszawy-Modlin możecie polecieć do jednej z popularnych turystycznie miejscowości już od 34 PLN w obie strony. Do wyboru macie takie miasta jak: Mediolan, Piza, Bolonia, Pescara, Rimini, Wenecja lub Ankona.

pisa-piza-krzywa-wieża-miasto

 

Na wycieczkę do słonecznych Włoch możecie wybrać się w kwietniu lub maju z lotniska w Krakowie, Katowicach lub Warszawie – Modlin. Ceny biletów zaczynają się od 34 PLN w obie strony. Loty obsługują samoloty linii lotniczej Ryanair. Dlatego w cenę biletu wliczony macie jedynie bagaż podręczny. O tym, jak spakować się w niewielką walizkę przeczytacie w tym miejscu.

W promocyjnej cenie możecie nabyć bilety do różnych miast w Italii. Do wyboru macie takie miasta jak: Mediolan, Piza, Bolonia, Pescara, Rimini, Wenecja lub Ankona. Większość zaproponowanych terminów oscyluje w okolicy tygodniowego pobytu. Jednak są to tylko propozycje i korzystając z naszej wyszukiwarki lotów do Chorwacji, możecie swobodnie modyfikować długość wyjazdu (ceny będą mogły się różnić).

Kraków – Ankona

ankona

Zarezerwuj loty

 

Katowice – Wenecja

wenecja

Zarezerwuj loty

 

Katowice – Mediolan Bergamo

bergamo

Zarezerwuj loty

 

Kraków – Piza

piza

Zarezerwuj bilety

 

Kraków – Rimini

rimini

Zarezerwuj loty

 

Warszawa-Modlin – Pescara

pescara

Zarezerwuj loty

 

 

 

Potrzebujecie pomocy przy organizacji wyjazdu? Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem Facebooka.

 

autor. red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget