Last minute na Wyspy Zielonego Przylądka za 2729 PLN

7 marca 2022

Urlop przed sezonem to świetna okazja, aby upolować tanią ofertę all inclusive! Pogoda na Wyspach Zielonego Przylądka w marcu jest doskonała. To idealny czas, aby podładować baterie po trudach zimy. Świetny hotel Oasis Atlantico Belorizonte i mnóstwo słońca na pewno wam w tym pomoże. Śpieszcie się, bo to prawdziwe last minute!

sea-ocean-wyspy-zielonego-przylądka

 

W terminie 11-18 marca możecie spędzić urlop w hotelu znanej sieci Oasis Atlantic. Swoją podróż rozpoczniecie i zakończycie na stołecznym lotnisku Chopina. Na Wyspy Zielonego przylądka polecicie na pokładzie wyczarterowanego samolotu. W cenę wycieczki wliczony jest bagaż podręczny i rejsowy.

Sprawdź najlepsze oferty last minute

Resort jest położony w pierwszej linii brzegowej, przy piaszczystej plaży i turkusowych wodach Atlantyku. Składa się z budynku głównego i domków położonych w palmowym ogrodzie. Z hotelu jest blisko do centrum najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej – Santa Maria. Hotel jest znany z doskonale przygotowanych animacji dla całej rodziny i sympatycznej, zawsze uśmiechniętej obsługi. W cenie zapewnione macie wyżywienie all inclusive.

oasis

Zarezerwuj wczasy

basen-hotel

hotel-wyspy-zielonego-przyladka

WYMAGANE DOKUMENTY

Przed wjazdem należy zarejestrować się na stronie (również dzieci): zobacz więcej. Koniecnzie sprawdźcie obowiązujące restrykcje.

Autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget