Krótka wycieczka na Korfu za 371 PLN/osoba!

19 października 2022

To już ostatni dzwonek, by wybrać się na Korfu w tym sezonie. W przyszłym tygodniu prognozy zapowiadają iście wakacyjną pogodę i temperatury w granicach 25 stopni Celsjusza. Dlatego nie czekajcie z decyzją i pakujcie bagaż na krótką wycieczkę. Za loty z Poznania oraz noclegi zapłacicie łącznie 371 PLN.

 

Sprawdź najlepsze oferty last minute

 

sea-korfu

W podróż na słoneczne Korfu wybierzecie się w terminie od 24 do 26 października. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Poznaniu. Loty w obie strony obsługiwać będą samoloty linii lotniczej Ryanair. Dlatego w cenę biletu podstawowego wliczony macie mały bagaż podręczny, który powinien być wystarczający na krótką wycieczkę.

korfu loty

Sprawdź dostępność

 

Na Korfu zatrzymajcie się w hotelu Ipsos Di Mare Hotel. Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami gości i zapewnia wiele udogodnień. Na terenie hotelu znajdziecie sezonowy basen, klimatyzowane pokoje oraz restaurację. Jest to dobra baza do zwiedzania wyspy.

korfu-hotel

Sprawdź obiekt

 

Podsumowując za loty oraz hotel zapłacicie łącznie 371 PLN/osoba – przy 2 podróżnych. Cena nie zawiera transferów oraz wyżywienia.

 

Dobrą opcją na szybkie zwiedzanie wyspy jest wynajem samochodu. Auto na cały pobyt będzie was kosztować 110 PLN

 

auto korfu

 

fot.pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget