Krótka wycieczka na Korfu za 371 PLN/osoba!

19 października 2022

To już ostatni dzwonek, by wybrać się na Korfu w tym sezonie. W przyszłym tygodniu prognozy zapowiadają iście wakacyjną pogodę i temperatury w granicach 25 stopni Celsjusza. Dlatego nie czekajcie z decyzją i pakujcie bagaż na krótką wycieczkę. Za loty z Poznania oraz noclegi zapłacicie łącznie 371 PLN.

 

Sprawdź najlepsze oferty last minute

 

sea-korfu

W podróż na słoneczne Korfu wybierzecie się w terminie od 24 do 26 października. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Poznaniu. Loty w obie strony obsługiwać będą samoloty linii lotniczej Ryanair. Dlatego w cenę biletu podstawowego wliczony macie mały bagaż podręczny, który powinien być wystarczający na krótką wycieczkę.

korfu loty

Sprawdź dostępność

 

Na Korfu zatrzymajcie się w hotelu Ipsos Di Mare Hotel. Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami gości i zapewnia wiele udogodnień. Na terenie hotelu znajdziecie sezonowy basen, klimatyzowane pokoje oraz restaurację. Jest to dobra baza do zwiedzania wyspy.

korfu-hotel

Sprawdź obiekt

 

Podsumowując za loty oraz hotel zapłacicie łącznie 371 PLN/osoba – przy 2 podróżnych. Cena nie zawiera transferów oraz wyżywienia.

 

Dobrą opcją na szybkie zwiedzanie wyspy jest wynajem samochodu. Auto na cały pobyt będzie was kosztować 110 PLN

 

auto korfu

 

fot.pixabay


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget