Przedłużony weekend w Budapeszcie za 661 PLN (loty + 3* hotel w centrum)

30 stycznia 2023

Zaplanujcie wiosenny city break w Budapeszcie i cieszcie się urokami stolicy Węgier. Podczas wycieczki zwiedźcie historyczne części miasta oraz odpocznijcie w gorących źródłach Széchenyi Fürdő. Miasto to także legendarne bary i dyskoteki. Dlatego nie będziecie się tam nudzić. Za bilety w obie strony w terminie okołoweekendowym zapłacicie tylko 241 PLN/osoba. Nie przegapcie okazji!

 

Najlepsze oferty last minute. Skorzystaj z wyszukiwarki

 

szechenyi-chain-bridge-city-break-budapeszt

 

Na wycieczkę do Budapesztu możecie wybrać się z lotniska Warszawa – Modlin w terminie od 19 do 22 maja. Podróż w obie strony odbędzie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dlatego cena biletu zawiera tylko mały bagaż podręczny. Jednak na krótką wycieczkę niewielka walizka powinna być wystarczająca. Zobaczcie, jak spakować plecak lub małą torbę.

 

weekend-w-budapeszcie

Zarezerwuj loty

 

W Budapeszcie wybraliśmy dla was 3* Hotel Benczúr. Obiekt znajduje się blisko stacji kolejowej, a od historycznego centrum miasta oddalony jest o zaledwie 2 km.

hotel-w-budapeszczie-na-weekend

Zobacz hotel

 

Podsumowując za loty oraz hotel zapłacicie łącznie 661 PLN/osoba – przy 2 podróżnych. Cena nie zawiera transferów i wyżywienia.

 

Przydatne informacje:

Port lotniczy w Budapeszcie oddalony jest od centrum o około 15 km. Istnieje kilka możliwości transferu. Najtańszą z nich będzie komunikacja publiczna. Autobus linii 100E jedzie do śródmieścia około 40 minut. Bilet powinien kosztować was około 20 PLN w jedną stronę. Inne opcje transferu to taksówka lub przejazd łączony (autobus – metro).

Termy Széchenyi Fürdő to najpopularniejsze uzdrowisko w stolicy Węgier. Miejsce posiada bogatą historię i oferuje wspaniałe warunki do wypoczynku. Całodniowy bilet wstępu będzie was 7100 HUF (około 81 PLN).

 

Fot: pixabay


Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget