Koni Village na Krecie – opinie i ceny 2024

30 kwietnia 2024

Zaplanujcie wakacje w Grecji jeszcze w sezonie i cieszcie się urokami tego pięknego kraju. Kreta latem nie zawiedzie waszych oczekiwań. Z wycieczki wrócicie opaleni i wypoczęci. Dzięki dzisiejszej ofercie te wakacje nie będą was drogo kosztować. Za tygodniowy pobyt w hotelu all inclusive zapłacicie od 1857 PLN/osoba.

Zobacz okazje all inclusive do Grecji

 

seitan-limania-beach

Wczasy w Koni Village all inclusive

Aby skorzystać z okazji, wybierzcie pobyt w najniższej cenie. Wówczas na wakacje będziecie mogli polecieć z lotniska w Warszawy, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach. Organizatorem wczasów jest znane i dobrze oceniane biuro podróży. Cena zawiera przeloty z bagażem, transfery, opiekę rezydenta, ubezpieczenie oraz pobyt w 3* hotelu all inclusive przez tydzień.

Szczegóły oferty i przykładowe terminy w najniższej cenie znajdziecie poniżej👇

oferta hotelu Koni Village ceny

Zobacz ofertę dla 2 osób

 

Kreta Koni Village informacje praktyczne

Na Krecie zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Koni Village. Obiekt położony jest 35 km od lotniska w Heraklionie. Znajdziecie tam sporo udogodnień dzięki, którym wasz pobyt będzie udany. Na terenie hotelu znajdziecie m.in. basen, dwa bary, brodzik dla dzieci, plac zabaw oraz mini klub.

W ramach oferty all inclusive otrzymacie 3 posiłki oraz przekąski serwowane w barach, lody oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Szukacie super ofert na wakacje? Śledźcie newsy o tanich wakacjach.

koni-village-budynek-glowny-basen

Opinie Koni Village – pozytywne

Opinie o 3-gwiazdkowym hotelu Koni Village na Krecie są mieszane. Z recenzji zebranych z różnych źródeł wynika, że hotel ma zarówno swoich zwolenników, jak i krytyków.

Pozytywne aspekty, które goście podkreślali, to między innymi przyjazna i pomocna obsługa, dobre jedzenie oraz czystość i porządek w hotelu. Niektórzy goście chwalili również lokalizację hotelu, oferującą ładne widoki, oraz obecność dwóch basenów, które nie wymagały walki o wolne miejsce. Pokoje były uznawane za przestronne i estetycznie urządzone, a hotel za dobrze zorganizowany​​​​.

koni-village-opinie

Koni Village Kreta opinie

Z drugiej strony, pojawiały się również o Koni Villag opinie negatywne. Niektórzy goście narzekali na problemy z klimatyzacją, jakość pokoi oraz łazienek, które wymagały remontu. Zwracano uwagę na małą restaurację i problemy z dostępnością miejsc, a także na monotonność i niską jakość niektórych posiłków. Pojawiły się również uwagi dotyczące obsługi i traktowania gości, w tym krytyka dotycząca barmana i recepcjonistki. Istotnym problemem dla niektórych była również lokalizacja hotelu na zboczu, co mogło sprawiać trudności w poruszaniu się osobom z ograniczoną mobilnością​​​​.

Na stronie Booking.com hotel oceniany jest w kilku kategoriach, takich jak personel, udogodnienia, czystość, komfort, stosunek jakości do ceny oraz lokalizacja. Średnie oceny w tych kategoriach wahają się między 7,9 a 8,8 na 10, co sugeruje, że większość gości jest zadowolona z pobytu w hotelu Koni Village​​.

Podsumowując, hotel Koni Village na Krecie wydaje się być miejscem, które ma swoje mocne i słabe strony. Warto wziąć pod uwagę zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie przy podejmowaniu decyzji o rezerwacji.

 

fot: pixabay/wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget