Indie na pokładzie PLL LOT i 5* hotel. Tanio!

14 lipca 2022

Inspirujące i orientalne Indie to wasze marzenie? Chcielibyście zobaczyć jeden z 7 nowych cudów świata? Dzięki bezpośrednim połączeniom z Polski do New Delhi może to być łatwiejsze, niż sobie wyobrażacie. Skorzystajcie z dobrej oferty PLL LOT i odwiedźcie stolicę Indii, a także wybierzcie się zobaczyć Tadź Mahal.

tadź mahal

W podróż do Indii wybierzcie się w terminie od 13 do 22 września z warszawskiego lotniska im. F. Chopina. Bezpośrednie połączenia do New Dehli obsłużą samoloty linii lotniczej PLL LOT. Dlatego cała podróż przebiegnie komfortowo i dość szybko. Lot potrwa trochę ponad 8 godzin. W cenę biletu wliczony macie bagaż do 8 kg i przedmiot osobisty (plecak, torebka do 2 kg).

deli z warszawy bezpośrednio

Zarezerwuj bilety

 

Po wylądowaniu w stolicy Indii proponujemy wam wybrać się do miasta Agra, gdzie znajduje się jeden z 7 nowych cudów świata – Tadź Mahal. Z lotniska w New Delhi dotrzecie tam tanio autobusem lub pociągiem.

rickshaw-indie

 

W mieście Agra proponujemy wam zatrzymać się w 5* hotelu Radisson. Obiekt posiada bardzo dobre opinie dotychczasowych gości i znajduje się zaledwie kilka minut drogi samochodem od Tadź Mahal. Ponadto turyści mają do swojej dyspozycji restaurację, centrum spa, basen oraz bardzo komfortowo urządzone pokoje.

agra hotel

Sprawdź hotel

 

Potrzebujecie pomocy przy organizacji zwiedzania Tadź Mahal? Skorzystajcie z pomocy GetYourGuide

 

Podsumowując, za loty w obie strony oraz noclegi w 5* hotelu zapłacicie łącznie około 3165 PLN. Do ceny musicie doliczyć wyżywienie i transport do Agry.

 

Wolicie zatrzymać się na dłużej w New Dehli i zwiedzić stolicę Indii? Sprawdźcie noclegi.


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget