#Wyprzedane# HIT! Zbiór tanich lotów do Abu Dhabi

Wyprzedane
21 kwietnia 2022

Chcecie wybrać się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i odwiedzić Abu Dhabi lub Dubaj? Jest ku temu idealna okazja. Linia lotnicza Wizz Air wrzuciła do systemu kilka okazji na tanie loty. Za bilety w obie strony zapłacicie od 348 PLN/osoba. Terminów jest sporo, więc nie czekajcie z rezerwacją i lećcie zobaczyć ten fascynujący kraj.

meczet szejka abu dhabi

 

Okres letni nie należy do najchętniej wybieranych okresów na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak jeżeli nie przeszkadzają wam wysokie temperatury, to śmiało korzystajcie z promocji Wizz Air. Będziecie mieli okazję na tanie wakacje w Abu Dhabi lub Dubaju.

W systemie rezerwacyjnym pojawiło się kilka terminów na tanie loty do stolicy Emiratów z Krakowa. Połączenia są bezpośrednie i obsługują  Podane przez nas ceny nie wymagają od was członkostwa w WDC. Jeżeli jednak posiadacie wspomnianą kartę, za bilety zapłacicie jeszcze mniej! Pamiętajcie tylko, że początkowa cena obejmuje jedynie mały bagaż podręczny.

19-26 czerwca

abu dhabi tanie loty

Zarezerwuj loty

 

Inne terminy w promocji:

16-23 czerwca

30 czerwca – 7 lipca

3 – 7 lipca

7 – 14 lipca

 

By wjechać do Abu Dhabi, nie musicie wykonywać dodatkowych testów na koronawirusa. Emirat na pewno zachwyci was pięknymi plażami i możliwością zwiedzenia takich miejsc jak: Ferrari World z torem F-1 lub Wielkiego Meczetu Szejka Zajida.

 

Znajdźcie tanie hotele w Zjednoczonych Emiratach Arabslich

 

Marzycie o Dubaju? Nic straconego! Z lotniska w Abu Dhabi w prosty sposób możecie dojechać do najpopularniejszego miasta w Emiratach. Do wyboru macie autobusy, które kosztują około 25 PLN w jedną stronę, taksówkę lub wynajęty na terminalu samochód. Oba miasta dzieli od siebie około 130 km jazdy szeroką autostradą.

Pamiętajcie, że takie oferty bardzo szybko znikają. Dlatego, jeżeli nie udało się wam kupić biletów w niskiej cenie piszcie na adres: info@taniewakacje.eu pomożemy znaleźć inne promocje.

Autor: red.

Zdjęcie główne: pixabay.com

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget