HIT! Loty do Chorwacji na pokładzie PLL LOT w wakacje od 235 PLN!

1 lipca 2022

Chcecie spędzić wakacje w Chorwacji? Skorzystajcie z oferty PLL LOT i lećcie nad Adriatyk w komfortowych warunkach. Ceny biletów zaczynają się od 235 PLN/osoba. Dlatego nie czekajcie zbyt długo z rezerwacją, do tanie bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

plaża stiniva vis najpiękniejsze plaże chorwacja

Chorwacja to od lat jeden z ulubionych kierunków na zagraniczne wakacje. Kraj urzeka pięknymi plażami, turkusowym odcieniem Adriatyku, pyszną kuchnią oraz gwarantowaną pogodą przez cały sezon. Dlatego każda okazja na tanie loty do tego kraju to dobry wybór, szczególnie gdy za bilet w obie strony możecie zapłacić tylko 235 PLN/osoba.

Swoją podróż do Chorwacji na pokładzie samolotów PLL LOT możecie zacząć na jednym z 3 polskich lotnisk. Do wyboru macie Rzeszów, Warszawę oraz Zieloną Górę. Samoloty narodowego przewoźnika mogą was zabrać do Rijeki, Splitu lub Zadaru. W cenę wliczony jest bagaż podręczny. Loty dotyczą terminów sierpniowych.

rijeka z rzeszowa

Zarezerwuj loty

 

split z warszawy

Zarezerwuj loty

 

zielona góra rijeka

Zarezerwuj loty

 

zadar rzeszów

Zarezerwuj loty

 

warszawa zadar

Zarezerwuj loty

 

 


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget