Etna znów płonie

11 lutego 2022

Wulkan Etna znów jest aktywny. Wyrzucił w powietrze spektakularną fontannę lawy, popiół oraz spore fragmenty skał. Nad kraterem unosiła się chmura ciemnego dymu. Zobaczcie nagrania erupcji, uchwycone przez mieszkańców.

etna erupcja 2022

Wulkan Etna znajduje się na Sycylii we Włoszech. Przez specjalistów nazywany jest jednym z najbardziej aktywnych wulkanów na świcie. Znajduje się on na wschodnim wybrzeżu wyspy, a jego wysokość to ok. 3340 m n.p.m.

W sieci pojawiły się już nagrania erupcji.

 

autor: red.

zdjęcie: tweeter

źródło: agencja Reuters


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget