Dobra oferta first minute na wczasy all inclusive w Kenii

30 października 2021

Skorzystajcie z okazji na tanie wczasy first minute w Kenii. Na urlop w maju możecie polecieć z biurem podróży Rainbow. To doskonały czas, aby wypocząć na słonecznym wybrzeżu w Kenii, wybrać się na safari lub spróbować swoich sił w sportach wodnych. Wszystko w naprawdę dobrej cenie i możliwością odwołania 30 dni przed wyjazdem.

bamburi-beach-teren-hotelu-plaza

Wczasy all inclusive w Kenii

Maj to doskonały czas na wczasy all inclusive w Kenii. Wybór oferty first minute pozwala sporo zaoszczędzić i zorganizować tanie wakacje w Afryce. Wybrany przez nas hotel Bamburi Beach położony na północnym wybrzeżu Mombasy. Obiekt został wybudowany w typowo afrykańskim stylu. Jest otoczony tropikalnym ogrodem. Hotel składa się z trzech 2-piętrowych budynków, w których rozmieszczone są pokoje. Niedaleko od hotelu znajduje się centrum handlowe z restauracjami i dyskotekami. Centrum Mombasy dzieli od hotelu około 12 km. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 25 km do lotniska w Mombasie.

Na wczasy all inclusive w Kenii możecie się udać w terminie 13 – 20 maja 2022. Biuro podróży Rainbow zapewnia możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem (pieniądze wpłacone na poczet zaliczki w wysokości 15% zostaną zwrócone na voucher, który wykorzystasz na dowolną ofertę Organizatora na LATO 2022). Dodatkowo niska zaliczka — tylko 15%

Sprawdź szczegóły oferty

Termin podróży: 13 – 20 maja 2022
Cena: 3927 PLN
Bagaż: podręczny i rejsowy
Zakwaterowanie: hotel Bamburi Beach
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Podróżując do Kenii musicie wypełnić formularz online oraz okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu 96 godzin przed podróżą Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi podróżowania do Kenii w czasie COVID-19.

bamburi-beach-basen-sport-i-rekreacja

bamburi-beach-restauracja

 

autor: red.

fot. wakacje.pl


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget