Czerwcowe loty na Maderę od 441 PLN

Czerwcowe loty na Maderę od 441 PLN

16 kwietnia 2022

Skorzystajcie z nowych możliwości, jakie dają połączenia Wizz Air i polećcie na słoneczną Maderę już od 441 PLN. Taka cena to prawdziwa okazja, by wybrać się na wyspę „wiecznej wiosny”. Co prawda, w pierwszą stronę czekać was będzie przesiadka. Jednak połączenie gwarantowane jest przez operatora, a czas oczekiwania optymalny. Nie zwlekajcie!

portugal-madera-tanio

 

Dziś przygotowaliśmy dla was zbiór czerwcowych lotów na słoneczną Maderę. Ceny połączeń zaczynają się od 441 PLN w obie strony/osoba. Dzięki temu na pewno nie przepłacicie za wakacje. Loty obsługiwać będą linie lotnicze Ryanair i Wizz Air. W pierwszą stronę czekać was będzie przesiadka na londyńskim lotnisku Stansted. Natomiast lot powrotny odbędzie się bez przesiadek, co jest zasługą nowych połączeń uruchomionych przez węgierskiego przewoźnika. Swoją podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku Katowice – Pyrzowice.

madera

Zarezerwuj bilety dla 2 osób

 

Inne terminy dla 2 osób:

10 – 18 czerwca

15 – 18 czerwca 

17 – 21 czerwca

13 – 18 czerwca

14 – 18 czerwca

 

nature-madera-portugalia-wybrzeże

 

Z lotniska do centrum miasta Funchal dojedziecie za pomocą specjalnej linii lotniskowej Airport-bus. Ceny biletów nie są wygórowane. Za przejazd zapłacicie zaledwie kilka euro. Oczywiście możecie skorzystać również z taksówki. Do centrum miasta będziecie mieli do pokonania około 13 kilometrów. Niewielka odległość sprawi, że do stolicy dotrzecie bez zbędnych komplikacji.

Skorzystaj z najlepszych okazji na tanie last minute

 

autor: red.

zdjęcie główne: pixabay.com

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget