Przedłużony weekend w Bolonii za 910 PLN (loty + hotel)

29 czerwca 2023

Zaplanujcie city break w Bolonii i cieczcie się wspaniałymi chwilami w królestwie mortadeli. Oferta dotyczy okresu okołoweekendowego. Dlatego nie musicie brać urlopu. Na miejscu czeka na was wiele zabytków oraz niepowtarzalny klimat włoskiego miasta. Nie czekajcie z rezerwacją, bo takie okazje sprzedają się naprawdę szybko!

 

Sprawdź super last minute

bologna-miasto-tania-wycieczka

Weekend w Bolonii

Do Bolonii polecicie z lotniska w Krakowie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Propozycja dotyczy wyjazdu w terminie od 16 – 19 września (sobota – wtorek). W cenię wliczony jest mały bagaż podręczny, który w przypadku krótkiej wycieczki będzie wystarczający.

city-break-w-bolonii

Zarezerwuj loty

 

Na miejscu proponujemy wam zatrzymać się w hotelu Arcoveggio. Znajdziecie tam wiele udogodnień, które pozwolą wam spędzić krótki pobyt w komfortowych warunkach. Obiekt oddalony jest od zabytkowego centrum miasta o zaledwie kilka minut drogi.

hotel-w-bolonii

Zobacz hotel

 

Podsumowując za loty oraz hotel ze śniadaniem zapłacicie łącznie 910 PLN/osoba – przy 2 podróżnych (ceny aktualne na czas pisania artykułu).

 

Przydatne informacje:

Do centrum miasta w łatwy sposób dostaniecie się komunikacją publiczną. Autobus lotniskowy odjeżdża spod samego terminala co 15 minut. Bilet do centrum kosztuje 6 euro, a przejazd trwa około 20 minut. Kursy odbywają się przez cały dzień od 6:00 rano do północy.

 

fot: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget