Tanie Wakacje

Bułgaria na wiosenny urlop. Wycieczka za 680 PLN (loty + hotel przy plaży)

24 marca 2023

Jakie macie plany na rozpoczęcie sezonu urlopowego? Może wybierzcie się do słonecznej Bułgarii i spędźcie tam tani urlop. Pogoda na pewno będzie przyjemna. W czasie wypoczynku nie zabraknie wam słońca. Korzystajcie z okazji, bo za loty w obie strony i kilka nocy w bardzo dobrym hotelu przy plaży zapłacicie łącznie 680 PLN/osoba.

 

Sprawdźcie najlepsze oferty na wakacje last minute do Bułgarii i nie tylko

 

bułgaria-wakacje

 

Na wycieczkę do słonecznej Bułgarii możecie wybrać się w terminie od 9 do 13 kwietnia. Wasz lot odbędzie się z lotniska w Poznaniu. Bezpośrednie połączenia realizować będą samoloty linii lotniczych Ryanair. Jak to standardowo bywa, w cenę podstawowego biletu wliczony macie bagaż podręczny.

 

loty-do-burgas-z-polski

Sprawdź loty

 

W Burgas zatrzymajcie się w bardzo dobrym Diamond Beach Resort. Na miejscu znajdziecie basen i sporo udogodnień. Obiekt znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Przy hotelu będziecie mieli plażę, a do centrum miasta dotrzecie w kilka chwil. Lotnisko w Burgas znajduje się bardzo blisko tego miejsca. Dlatego szybko i bez problemu dotrzecie tam taksówką.

 

nocleg-w-bułgarii-w-hotelu

Zarezerwuj nocleg

 

Podsumowując za loty w obie strony oraz 4 noce w hotelu przy plaży zapłacicie łącznie 680 PLN/osoba – przy 2 podróżnych (ceny na czas pisania artykułu). 

 

 

 

fot: pixabay

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget