Bułgaria all inclusive na tydzień poniżej 1000 PLN!

13 kwietnia 2022

Szukacie pomysły na tanie wczasy all inclusive przed sezonem? Mamy dla was dobrą okazję na tygodniowy urlop w Bułgarii. W Burgas zatrzymacie się w ciekawym 4* hotelu, który znajduje się niemal przy samej plaży. Czekają tam na was wspaniałe warunki do wypoczynku, dużo słońca oraz bogata oferta all inclusive. Wszystko poniżej tysiąca złotych!

Bułgaria tanio

 

Do Bułgarii możecie polecieć w wiosennym terminie 9-16 maja. Swoją podróż możecie rozpocząć na lotnisku w Krakowie lub w Gdańsku. W cenę wycieczki macie wliczoną opiekę rezydenta, podstawowe ubezpieczenie oraz transfery.

 

Szukasz innych okazji na wczasy all inclusive? Sprawdź wyszukiwarkę last minute

 

Na Słonecznym Brzegu zatrzymacie się w 4* hotelu Diamond (Sunny Beach). Obiekt położony jest bardzo blisko plaży. Na terenie hotelu znajduje się basen ze słodką wodą, brodzik dla dzieci, sala fitness, restauracja oraz dwa bary. W cenę wyjazdu wliczony macie pakiet all inclusive, który pozwoli wam korzystać z atrakcji bez ograniczeń.

bułgaria all inclusive

Zarezerwuj wczasy

 

autor: red. 

zdjęcie główne: pixabay.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget