Black week w PLL LOT. Przeceny na większości kierunków!

23 listopada 2022

Ciekawa oferta PLL LOT z okazji Black Week! W przecenie jest naprawdę dużo kierunków w ciekawych cenach. Dzięki obniżce możecie skorzystać z „krajówek” już od 116 PLN. Na trasach europejskich bilety możecie kupić od 251 PLN, a na międzykontynentalnych od 539 PLN w obie strony. Nie traćcie okazji!

 

black-week-pll-lot

Black week w PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze przygotowały ciekawą promocję z okazji Black Week. PLL LOT w obniżonych cenach proponuje praktycznie wszystkie kierunki ze swojej oferty. Wystarczy tylko zdecydować się na zakup biletu w okresie trwania zniżki, czyli do 29 listopada. Ponadto loty muszą odbyć się w okresie od 9 stycznia do 31 marca.

 

Szukacie promocji na wczasy? Sprawdźcie super last minute

 

Najtańsze bilety dotyczą przelotów z portu lotniczego Warszawa Chopin. Decydując się na start z innych lotnisk w Polsce, cena nie będzie już tak atrakcyjna. Standardowo podstawowy bilet zawiera jedynie bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty w postaci torebki lub małego plecaka.

 

Warszawa – Katowice

warszawa katowice

Zarezerwuj bilety

 

Warszawa – Wrocław

warszawa wrocław

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Ostrawa

warszawa ostrawa

Zarezerwuj loty

 

 

Warszawa – Wiedeń

warszawa - wiedeń

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Tibilisi

warszawa tibilisi

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Baku

warszawa -baku

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Kair

warszawa kair

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Chicago

warszawa - chicago

Zarezerwuj loty

 

Warszawa – Nowy Jork

warszawa nowy jork

Zarezerwuj loty

 

Powyżej wybraliśmy dla was kilka lotów z ogromnej oferty narodowego przewoźnika. W niskich cenach możecie polecieć jeszcze m.in. do Dubaju, Kanady, Japonii, Indii i wielu krajów w Europie. By wyszukać najkorzystniejsze terminy skorzystajcie z wyszukiwarki lotów. Przy określaniu parametrów pamiętajcie, aby wasza podróż zaczynała się w stołecznym lotnisku Chopina i zamykała się w przedziale czasowym od 9 stycznia do 31 marca.

 

fot: PLL LOT/pixabay


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget