Black Friday Booking.com. Zniżki co najmniej 30 procent!

19 listopada 2021

Z okazji Black Friday Booking.com, przygotował specjalną ofertę. Rezerwując nocleg w jednym z obiektów, które zgłosiły się do udziału w promocji uzyskasz co najmniej 30 procent zniżki! Rezerwacji możesz dokonać do 1 grudnia. Jednak nie ma na co czekać, ponieważ liczba tanich hoteli jest ograniczona.

black-friday-booking

Black Friday w Booking.com, na co można liczyć?

W związku ze zbliżającym się Black Friday portal Booking.com przygotował specjalną ofertę promocyjną. Wszystkie osoby, które dokonają rezerwacji w jednym z obiektów, biorących udział w promocji otrzymają specjalną zniżkę. Ceny noclegów mogą okazać się naprawdę atrakcyjne, bo promocja to co najmniej 30 procent. Oferta wygasa 1 grudnia o godzinie 9.00, wiec nie ma co czekać z rezerwacją.

Co ważne, promocja Black Friday obowiązuje w wybranych obiektach na całym świecie. Pamiętajcie tylko, że pobyt musi zakończyć się najpóźniej 1 lipca 2022 roku. To jednak daje wiele możliwości na tanie hotele na walentynki, Boże Ciało, czy też początek przyszłorocznych urlopów. Z pewnością, dzięki takiej promocji można sporo zaoszczędzić i zorganizować tanie wakacje.

Dlatego przygotowaliśmy dla was specjalną listę kilku ciekawych obiektów.

Tanie noclegi w Krakowie

tanie-noclegi-w-krakowie-black-friday

 

Okazje Black Friday w Sopocie

black-frida-sopot

 

Tanie noclegi w Zakopanem

 

Tanie noclegi w Warszawie

black-frida-warszawa

 

Zobacz też inne okazje na noclegi w promocyjnych cenach

 

Pamiętajcie:

Zgodnie z zasadami promocji oferty Black Friday nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki są naliczane od oryginalnych cen pokoi, przed uwzględnieniem podatków i opłat.

 

autor: red.

zdjęcie główne: booking.com


Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.
Jesteśmy oficjalnym partnerem

Ikony społecznościowe

facebook_widget