Tanie Wakacje

5*Gypsophila Holiday Village all inclusive w atrakcyjnej cenie

26 marca 2023

Riwiera Turecka od lat zachwyca turystów piękną pogodą, plażami oraz krajobrazami. Należy niewątpliwie do najbardziej znanych turystycznie miejsc w Europie z rozbudowaną infrastrukturą oraz nowoczesnymi kurortami.  By w pełni skorzystać z uroków tego miejsca wybierzcie 5*Gypsophila Holiday Village. Hotel polecany jest na wakacje last minute all inclusive. Teraz możecie kupić tam wycieczkę w atrakcyjnej cenie już od 2750 PLN/osoba. Wylot z Warszawy.

 

Najlepsze hotele z aquaparkiem w Turcji. Ranking TOP 10

 

antalya-riwiera-turecka

 

Na wczasy na Riwierze Tureckiej wybierzcie się w terminie od 16 do 22 kwietnia z lotniska Warszawa – Okęcie. Organizatorem wycieczki jest renomowane biuro podróży Coral Travel. Na miejsce zabiorą was wyczarterowane samoloty do lotniska w Antalya. W cenie podróży macie zagwarantowane loty, pobyt w hotelu oraz wyżywienie all inclusive na wysokim poziomie.

 

Gypsophila Holiday Village wypoczynek

Zobacz ofertę

 

Na miejscu zatrzymajcie się w wysoko ocenianym 5*Gypsophila Holiday Village na Riwierze Tureckiej. Hotel idealnie wpisuje się na rodzinne wakacje z dziećmi. Przy hotelu znajduje się długa i szeroka plaża zachęcająca do odpoczynku i relaksu przy szumie fal. Na miejscu znajdziecie imponujący Aquapark wodny ze zjeżdżalniami, który z pewnością ucieszy zwolenników wodnych szaleństw.

W cenie wycieczki macie bogate wyżywienie all inclusive, które zaspokoi nawet wymagające podniebienie. W cenie jest również minigolf, aerobik, siłownia, sauna oraz dyskoteka. Dla dzieci jest miniklub, plac zabaw, brodzik, menu oraz polskojęzyczne animacje. Bogate zaplecze rekreacyjne tego hotelu sprawi, że wakacje w tym miejscu będą bardzo udane.

gypsophila-holiday-village-hotel

 

 

fot. pixabay.com/wakacje.pl

Dodaj komentarz

Kontakt

Polska,

info@taniewakacje.eu Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 16:00
Odkrywanie świata i podróże to nasza pasja. Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki własnemu doświadczeniu tworzą dla Was zupełnie za DARMO najlepsze oferty tanich wakacji. Wybierając z naszej strony pakiety all inclusive, loty czy hotele masz gwarancję najwyższej jakości. Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, a dzięki współpracy z największymi operatorami tj. wakacje.pl, booking.com, esky.com twój wyjazd na pewno będzie udany i bezpieczny. Podczas naszych podróży odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc. Teraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać, że nawet egzotyczne wakacje mogą być tanie. Stworzyliśmy portal Taniewakacje.eu, aby pomóc Wam w realizacji marzeń o podróżach.

Ikony społecznościowe

facebook_widget